Sober

Chladnička „chladí“ na +12°, mraznička na –1°.

Poradí mi někdo, co je nejspíš v háji? Termostat, kompresor nebo relé? Děkuji.
Doplňuji:
Fakt je, že jsem se stěhovali v březnu a od té doby, hned po zapnutí výkon šel stále dolů. Kompresor téměř nebyl slyšet. Zadní stěnu v chladničce jsem už neviděl i po přidání namrzlou. Před stěhováním jsme spíše museli ubírat. Chladnička si dostala při stěhování „ránu“… Za blbost se platí – měli jsme to reklamovat hned…

Nejlepší odpověď
beer

Možná taky uniklo chladící medium, což se u starých stavá..

Doplňuji:
Samozřejmě nemyslím všechno ))

Další odpovědi
brillant

Kompresor – málo chladícího media.

Hlada

Běží kompresor trvale?
Ano – je vadný nebo je málo chladiva
Ne – je vadný termostat
Jestli se kompresor rozbíhá, nemůže být vadné relé.

anonym

Pokud termostat sepne,kompresor běží,bude závada někde jinde.
Doplňuji:
Zkus dát termostat na MAX a uvidíš.