jakube33

Chemie Rozdeleni latek

Dobry den, potrebuji si vylepsit znamku z CH a tak bych chtel udelat prezentaci na Rozdelení látek. Na prvni jsem dal tohle : http://imageshac­k.us/photo/my-images/155/bez­nzvulp.png/ takhle jsem to mel v sesite tak bych se vas chtel zeptat jestli je to zpravne? A ted jsem zkousel neco hledat o smesi ruznorode a stejnorode a nic, mohl by mi nekdo pomoc? Zitra odevzdavam:(
Doplňuji:
Zkousel jsme neco hledat a ty smesi uz jsme nasel ale pls reknete jestli je to an tom obrazku dobre(sam jsem to splodil:D)
Jinak ta stranka je na uploadovani obrazku napis si tu stranku do seznamu a najdes si to…

Odpovědi
Alesh

Image hack? Na to tak asi budu klikat … 🙂

quentos

celkem by to šlo, jen opaku směsí se neříká „chemické látky“, ale chemicky čisté látky.

quentos

ještě dodatek, z Vašeho rozdělení to vypadá, jako by kyseliny byly jen anorganické. Ony ale existují i organické kyseliny.