LucinkaLLL

Chemicky neošetřený citron

Kde seženu chemicky neošetřený citron? mám ho v receptu..Myslíte, že vadí, když tam dám normálně kůru z koupeného, nejspíše ošetřeného citronu?

Nejlepší odpověď
arygnoc

najskôr nikde, leda že by vám ho niekto dal, kto si ho vypestoval doma.
v obchode určite nie.

Další odpovědi
isteron

Neošetrený, jedine od niektorého domáceho pestovateľa, ktorý nepoužije chémiu. Všetko to čo dostať v predajni, a je dovezené z iných krajín , je určite ošetrené chémiou.

marci1

Zkuste ho co nejpečlivěji omýt.

Segi

Myslím že BIO citrón by sa dal sehnat. Otázkou je, jestli nebyl ošetřený BIO chémiou.
Doplňuji:
Ale jinak stačí ten obyčejný omýt. Ty chemie snime i bez toho citrónu až až, takže ten kousek fakt nebude vadit.

elektrikář

Chemicky neošetřený citron jsem si natrhal u cesty v Itáliji. Mněl jsem tu dotaz. zda se pestycidy smyjí horkou vodou a kartáčkem. Nikdo mi na to nedokázal odpovědět.