Adam

Jaké jsou příklady přírodních a umělých látek?

Prosím vás potřeboval bych vědět nějaké příklady přírodních a umělých látek. Díky

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Přírodní látka je třeba voda a umělá látka je třeba polystyren

Další odpovědi
www

Je toho moc. Přírodní je třeba vitamín v ovoci, uměle vyrobený je v tabletách (a málo funguje), sklo a pvc, hedvábí a silon..
Přírodní se vyskytuje běžně coby produkt přírody, umělinu vyrobil člověk.

DvojityAgent

vzduch a plast

quentos

co třeba pravá kůže a umělá kůže … ale při troše namáhání hlavičky na to přijdete sám