speedo88cz

chemicke kotvy -styren zapach

Dobry den, asi pred tydnem jsem kotvil v loznici chemickou kotvou, konkretne http://www.den­braven.cz/zakla­dy-staveb/0752a-chemicka-kotva-polyester-19-cz18.html. Pri aplikacii vznikl velmi neprijemny zapach. Pak jsem si precetl ze tenhle druh chemicke kotvy obsahuje styren. Hrozne to dodnes otravuje ovzdusi v byte a v loznici se ani neda spat. Potreboval bych nejakou radu, tip jak se tohoto problemu zbavit. Dekuji

Nejlepší odpověď
anonym

Větrat – styren se postupně ´odvětrává´ z materiálu zdi i kotvy, s tím nic nenaděláš.
Maximálně můžeš zkusit jeho pach ´přerazit´ – vanilkou, hřebíčkem či jiným aromatem, které je ti/vám příjemné.