Pače

chci znat presne cislo umrtnosti ve svete za vterinu.. zadny odkaz!

Doplňuji:
:D co se vstekate.. jasne jsem se zajimal o to cislo.. vase osobni nazory jak mate ve zvyku sem davat me ani trochu nezajimaj!

Nejlepší odpověď
annas

Nepoloil jste otázku, ale vložil spíš rozkaz. Postrádám slušnost …

Určitě poradí Google.
Doplňuji:
Oprava – nepoložil. Nejrychlejší bude, když si poručíte sám sobě!!!

Další odpovědi
terry

To máš teda blbý.
Tak se ptej.
Ale tázací věty končí otazníkem. někdy končí slůvkem děkuji a někdy i začínají slůvkem prosím.
A někdy také je je nutné přidat osobní názor.
Pokud se ti to nelíbí, tyto stránky nenavštěvuj.

Drap

Já bych toho chtěl znát…ni ti to všechno nebudu jmenovat. Ale pokud chceš používat tento tón, bylo by lepší, kdyby jsi změnil lokál.

beer

Pače,
páč se i mně tvoje otázka ani trochu nelíbí, bezdůvodně křičíš nejen na mne, starýho dědka, ale i ostatní – nic se nedozvíš )

anonym

Na 100 procent vim jen to , ze se tu nikdo nevSteka ! Jen jeden tu ale steka ! Az je mi z toho Pace do place. -iv-

hanulka11

A já chci, abys mi obul můj střevíček , já CHCI.

led

Podľa rozkazu!
Volajte, prosím, telefonne číslo:
000–000–002, účastník vám to povie s absolutnou istotou. Jeho meno a funkcia totiž znie Smrť.
Nepomýľte si číslo, 000–000–001 patrí Najvyššiemu.

Hanulka11, správne. Trvajte na svojom a dupnite nôžkou…
Doplňuji:
Nikto na svete vám vašu otázku zodpovedne nezodpovie. Tieto údaje sa zbierajú dlhé roky a štatisticky sa z nich vytvára „číslo umrtnosti“.

kropitko

Obávám se, že i když je tu hodně chytrých a inteligentních lidí, tak touto informací nikdo nedisponuje. Jediná možnost je najít tuto informaci na netu, ale to nechcete, tak si tuto informaci budete muset zjistit někde jinde sám. Třeba vám naprosto přesně odpoví nějaký kolemjdoucí, či parťák v hospodě.

mosoj

Tak nám to řekni a také bez odkazu. Jsem zvědavý kdo ti bude věřit.
Mimochodem v kterou vteřinu. Ono se to mění a o průměru za nějaké období nic nepíšeš.

Kdyby tě to víc zajímalo tak tady si tu konkrétní vteřinu najdeš.

http://prisoner­.bloguje.cz/808195-kolik-lidi-se-prave-narodilo-a-kolik-zemrelo.php

quentos

pravděpodobnost, že to bude někdo vědět, aniž by použil nějaký odkaz, je dost malá :{)> takže bych řek asi předem, že máš smůlu :{))>

venkovan

7.369. Je to z údajů Světového úřadu pro pálení žalem.
Přepočti si to.