LUC007

CHCI ZMĚNIT SVŮJ UČES A NEVÍM JAK

MAM PROBLEM S VLASY HODNĚ MI PO PORODU PADAJÍ.I ZE STRESU.A PROTO CHCI SI ZMĚNIT SVŮJ UČES.VŽDICKY JSEM MĚLA DLOUHE VLASY AŽ PO PAS.DLUHE A KUDRNATE.A TED JE MAM KRATKE AŽ PORAMENA A UPLNE ZNIČENE,SPLIHLE A PO KURDNATYCH VLASECH NENI ANI ZNAMKA ZE BYLY KUDRNATE.HODNĚ MI TO VADI.TRAPI MĚ TO.CHCI NĚJAKOU RADU A POMOC.

Nejlepší odpověď
kenyrts

jsem,muž,ale vím co je to, když má žena problémy s vlasy,tady je pár rad:

Zdroj: http://kosmeti­ka.doktorka.cz/vla­sy---special/

Další odpovědi
Nuk nuk

Nevím, jak dlouho jste po porodu. Možná to chce především trochu trpělivosti. Na vaše vlasy působí všechny hormonální změny, kterými jste totiž prošla, těhotenství, porod, šestinedělí i kojení a do toho jistě únava z péče o miminko a nedostatek spánku, dají vlasům celkem zabrat.

Kadeřnici můžete požádat o takový ten kaskádovitý sestřih. Proti maštění to sice nepomůže úplně, ale účesu to dodá takový nadýchanější a plnější vzhled.

Další věc, zamyslete se, zda máte dostatek vápníku. Těhotenstvím i kojením vydáváte ze svého těla obrovské množství vápníku a vlasy obvykle bývají první, kde se to projeví. Takže i dodávka většího množství vápníku a vitamínů, může pomoci.

Lencis

Luc měla sem úplně stejný problém… dlouhé vlasy (ne kudrnaté, ale až po řiťku) a tři měsíce po porodu začli tak šíleně padat že sem šla nakrátko… hodně sem to tenkrát řešila.. základem je opravdu dobrá kadeřnice, která nejen poradí ale i dobře sestříhá. Vřele také doporučuji selenzink+ (běžně koupíte v lékárně) mě to pomohlo 😉

maryann

mela jsem stejny problem..chce to hlavne vlasy zkratit,brat vitaminy a pouzivat kvalitni kosmetiku..a klidek,uzivej te si hezke chvilky s miminkem,brzy se vse vrati do normalu.