Avatar uživatele
LUC007

CHCI ZMĚNIT SVŮJ UČES A NEVÍM JAK

MAM PROBLEM S VLASY HODNĚ MI PO PORODU PADAJÍ.I ZE STRESU.A PROTO CHCI SI ZMĚNIT SVŮJ UČES.VŽDICKY JSEM MĚLA DLOUHE VLASY AŽ PO PAS.DLUHE A KUDRNATE.A TED JE MAM KRATKE AŽ PORAMENA A UPLNE ZNIČENE,SPLIHLE A PO KURDNATYCH VLASECH NENI ANI ZNAMKA ZE BYLY KUDRNATE.HODNĚ MI TO VADI.TRAPI MĚ TO.CHCI NĚJAKOU RADU A POMOC.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5229 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kenyrts

jsem,muž,ale vím co je to, když má žena problémy s vlasy,tady je pár rad:

Zdroj: http://kosmeti­ka.doktorka.cz/vla­sy---special/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Nevím, jak dlouho jste po porodu. Možná to chce především trochu trpělivosti. Na vaše vlasy působí všechny hormonální změny, kterými jste totiž prošla, těhotenství, porod, šestinedělí i kojení a do toho jistě únava z péče o miminko a nedostatek spánku, dají vlasům celkem zabrat.

Kadeřnici můžete požádat o takový ten kaskádovitý sestřih. Proti maštění to sice nepomůže úplně, ale účesu to dodá takový nadýchanější a plnější vzhled.

Další věc, zamyslete se, zda máte dostatek vápníku. Těhotenstvím i kojením vydáváte ze svého těla obrovské množství vápníku a vlasy obvykle bývají první, kde se to projeví. Takže i dodávka většího množství vápníku a vitamínů, může pomoci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lencis

Luc měla sem úplně stejný problém… dlouhé vlasy (ne kudrnaté, ale až po řiťku) a tři měsíce po porodu začli tak šíleně padat že sem šla nakrátko… hodně sem to tenkrát řešila.. základem je opravdu dobrá kadeřnice, která nejen poradí ale i dobře sestříhá. Vřele také doporučuji selenzink+ (běžně koupíte v lékárně) mě to pomohlo 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
maryann

mela jsem stejny problem..chce to hlavne vlasy zkratit,brat vitaminy a pouzivat kvalitni kosmetiku..a klidek,uzivej te si hezke chvilky s miminkem,brzy se vse vrati do normalu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl