Kroupič

Jak mohu zjistit v katastru nemovitostí komu patří dům v lese, když neznám číslo popisné??

Odpovědi
jjj123456789

Zapal ji, a jeden z těch lidí u soudu bude majitel.

gepik

V katastru ( http://nahlize­nidokn.cuzk.cz/Zo­brazObjekt.as­px?encrypted=fqJljgwG­eJsIiWDJCtxT33yZ­xYgGZG3PRSWVIq­JODV0wF3I6gtXv-_qCG8xC92VVxi­c6PxfjsJcwLiX­X6zampqZbPtSl1Y­Er7QywLEh6lScL3QYF-OqEAw== ) najdeš určitě pozemek (otevři si mapy KN, tam už si vhodné čísla najdeš) a jeho vlastníka, dost mužná to bude i majitel stavby.

badisko

podivej se jesli nen nahodou v mapach od google

elektrikář

Pokud neseženeš informaci od domorodců, hajného nebo na lesní správěn zbývá katastrální mapa a záleží na ochotě obsluhy ale to se musí platit.