Tyler Durden

Chci získat super sexy vzhled jako STRIPTÉR /nejen postava i celková vizáž…/. Jak na to?

Poraďte třebai jen z jednotlivých oblastí /třeba solárko, výběr hadrů…

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě jsi si spletl stránky. Pokud je mi známo neni zde žádný odborník na tento obor.
Zkus to někde jinde, třeba nějaké pornostránky, tam z tebe budou mít aspoň radost.

Další odpovědi
arygnoc

určite ti poradí nejaký vizážista, resp. nejaký odborník v agentúre (pre striptérov, striptérky).

iceT

Zapracuj na sobě,na své postavě-takže trochu posilovat,ale abys nevypadal jak
Rambo,solárko by se asi taky hodilo,ale nesmíš vypadat jak po žloutence,sluníčko by bylo vhodnější.Před­pokládám,že xichtík máš ucházející,i když všichni striptéři nejsou krásní.V „hadrech“ bys moc parády neudělal,ale nejlepší by bylo být sám sebou.Stejně,k čemu ti to bude vypadat jak striptér?Ženské se o tebe budou rvát,budou ti padat k nohám samy,kluci se ti budou smát(nebo taky závidět) a kde je to dobývání?