Chci zhotovit nnovou desku na konferenční stolek z kouřového skla ve tvaru fazole

Na koho se mám obrátit v případě, že chci zhotovit desku na konferenční stolek z kouřového skla ve tvaru fazole

Nejlepší odpověď
panenka

zajdi si s tvou otázkou ke sklenáři včetně rozměrů a tam ti poradí uvidíš

Další odpovědi
kenyrts

Desku s kouřového skla na konferenčním stolku taky mám a už jsem jí taky měnil,ale je to klasika „obdélník“,u vás by to asi chtělo vzor či šablonu podle které by to šikovný sklenář určitě vyříznul a zabrousíl.

Jana5678

Většinou se dají kvalitní stolky v takovém stylu koupit i již hotové, což je také levnější. Nakonec se mi podařilo sehnat originální a zdejší poměry opravdu designové Tv stolky zde: https://inhau­s.cz/bydleni/tv-hifi/. Každopádně jestli i tak chcete nějaké úpravy, raději bych se obrátila na nějaké lokální umělce či výrobce, díky čemuž ušetříte alespoň náklady na dopravu.