Cindy

Chci zaměstnat slečnu po škole na administrativní práce, psaní jednoduchých dopisů, zapisování pošty, jaký plat má mít?

Nejlepší odpověď
Jambalaya

To je velice jednoduché, pokud nejste státní instituce platí pro vás na HPP pouze limit minimální mzdy, tedy 8 tis. měsíčně.
Dnes se to ale dělá tak, že se zaměstnavatel uchazeče o zaměstnání zeptá, kolik by si za danou práci představoval. Podle toho pak můžete především zvážit své možnosti a licitovat. Buď se na něčem dohodnete, nebo nic 🙂

Další odpovědi
anonym

Alespoň 10 tisíc čistého.