peppina

Jakým způsobem se žádá o vrácení přeplatku na dani?

dobrý den,chci žádat o vráceni přeplatku na dani,musím znovu vyplnit vyplnit přiznání k dani nebo existuje na vrácení jiný formulář děkuji

Půvdoní neotázka
chci žádat o vrácení přeplatku na dani,musím znovu vyplnit přiznání k dani nebo je na vrácení jiný formulář

Odpovědi
mosoj

Nepíšeš jestli jsi OSVČ nebo zaměstnanec. U zaměstnance to zajišťuje zaměstnavatel u OSVČ ti buď žádný přeplatek nevznikne, nebo ( pokud si vyplácíš mzdu) si to v daňovém přiznání vypočteš sám a zároveň o vrácení přeplatku zažádáš.