Kukule

Chci wifi internet na týden,ale nevím jestli to jde ??

Dobrý den 2 týdny budu bydlet u babičky kde není internet a ani se nemohu připojit na wifi od souseda,chytám velice slabý signál.Budu tam mít ubytované cizince a chci ,aby se mohli připojit na internet, teda i já.Jen nevím jak to mám udělat? Jestli jde si koupit internet s wifi routrem,nebo půjčit od nějaké společnosti ten router zdarma tak na 2 týdny? Děkuji moc za vaše typy a odpovědi. INTERNET DO MOBILU NECHCI. Chci se napojit na wiFi.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Když by ti někdo na 2 týdny zdarma půjčil router, o čemž silně pochybuji, tak to stejně nijak neřeší otázku, z čeho ten router bude brát signál.

Další odpovědi
Hamon

Doporucil bych opravdu Internet „do mobilu“. Kdyz ho das do nejakeho modemu a pripojis k nejakemu Access Pointu (krabicka, ktera poskytuje wi-fi), budes mit „mobilni“ Internet dostupny pres wi-fi.
Doplňuji:
Pripadne spousta mobilu umi prenosny hot-spot, coz je v podstate to same – Internet jde do mobilu a odtud se siri pres wi-fi.

anonym

Router ti je samotný na nic, on sice vytvoří wifi síť, ale musí z něčeho brát signál, potřebuje mít do sebe zaveden kabel s pevným spojením k internetu.
Pokud to babka nemá tak jedině signál od operátora 😉

arygnoc

ideálne je to zisťovať priamo u poskytvoateľov pripojenia v mieste, kde ho chcete na tých 14 dní.
dohodnúť sa dá, pokiaľ ponúknete slušnú platbu (teda asi za celý mesiac pripojenia), router sa asi dá od poskytovateľa tiež požičať, ale počítajte so zložením nejakej vratnej zálohy.

ideálne ziťovať dopredu na mieste.