adamda

chci vyrendrovat video která má okolo 100 giga jenže už nemám na disku místo je nějaký způsob kam by se dalo ukládat?

Doplňuji:

točíme takový amaterský film a když jsem chtěl ted vyrendrovat část filmu tak tam už nemám dost místa a smazat muzu tak 20 giga vic ne.(film by měl být ve full HD takže zabere víc místa než když bude v horší kvalitě.

Odpovědi
gecco

Buďto si disk uprázdni (zkomprimováním nebo odmazáním zbytečností) a nebo si poříď disk další (podle počítače externí nebo interní) – HD, flash…

Quimby

Smaž nepotřebné věci, určitě jich je tam hodně.
Jentak ze zvědavosti, jaké video má 100Gb?

Rylon

Jaký program na render používáš??? Zkus to do FullHD vyrenderovat v jiným formátu.

  • @Quimby- Já jsem měl video renderované v Sony Vegas 11.0, mělo cca 16 minut a mělo skoro 90gb a vyřešil jsem to připojením 750gb externího disku.