stayler

Chci vidět stanovy Občanského sdružení, kde je to možné?

Nejlepší odpověď
standa

Pokud jste členem Obč.sdružení, tak se obraťte na ´vedení´ tohoto sdružení, které vám stanovy MUSÍ poskytnout.

Další odpovědi
poradna

Na internetu je zveřejněný jen seznam, stanovy podle mě veřejně přístupné nejsou, ale nevím to jistě – zkuste v pracovní době zavolat na ministerstvo vnitra, odbor sdružování, jsou celkem ochotní…

venkovan

Většina slušných občanských sdružení má své Stanovy na svých webových stránkách veřejně přístupné.

avatar68

Pokud nejste předseda nebo místopředseda OS, ministerstvo vnitra Vám stanovy podle zákona neposkytne, bohužel!!