jahudka_vlm

CHCI VÁM VŠEM PODĚKOVAT

jelikož sem tam zapomenu dát palce nahoru, tak touto formou chci poděkovat všem, co mi kdy odpověděli, jste velice rychlí!!! A strašně nadaní a chytří! Díky 🙂

Nejlepší odpověď
hanulka11

S palcema si nelam hlavu, kvůli palcům tu nejsme /aspoň já tedy ne.

Další odpovědi
dědapetr

Na palce zapomeň důležité jsou ty informace které se tady dozvím je hromada věcí co jsem nevěděl a tady je získal.

panenka

Nemáte vůbec zač

Neonka

Připojuji se k příspěvku jahůdky a také děkuji všem, kteří na mé dotazy reagují.
A pokud jste vždy neobrželi ode mě body za vaše odpovědi, tak jen proto, že mi prostě v půlce dne ty body ´´došly´´. 🙂

hanny 2

Ano,souhlasím s jahůdkou a Neonkou,také moc děkuji,bodíky mě hned dojdou,zatím jich nemám k dispozici moc.

led

Dôležitá je odozva, nie palčeky.
Zrnko múdrosti sa zakorení…

Terryle

Není zač – od toho tu jsme :o)