Mili @

Chci Vám popřát dobrou noc

a posílám 3 vtípky pro dobrou náladu !!!!!

Řezník měl velice hloupého syna. Nechtěli ho vzít na žádnou školu,tak se rozhodl,že ho vyučí za řezníka. A říká mu : „Tohle je nejmodernější stroj, strčíš do něj celého vola a vyjedepárek. Vidíš ? "Ty, tati“ – ozval se po chvíli syn: „A naopak by to nešlo?“ „Jak naopak ?“ „No, že by si tam strčil párek a vylezl by vůl.“ Řezník se podrbal na bradě a povídá :„Chlapče taková mašina byla na světě jen jedna .Tvoje máma.“

„Co myslíte, že je základní problém v naší firmě. Nevědomost nebo nezájem?“
„Nevím. A ani mě to nezajímá“

Na ostrově kanibalů ztroskotá Rus, Číňan a Čech.
Příjde za nimi šaman a říká:
„Jsme kanibalové, ušetřím váš život jen pod jednou podmínkou. Na měsíc vás zavřu do chýše se dvěmi skleněnými koulemi a když mi pak s těmi koulemi ukážete něco, co jsem ještě neviděl, tak vás nesežerem.“
Za týden přijde šaman do chýše k Rusovi. Ten sedí uprostřed a nad hlavou se mu ty koule vznášejí. Šaman to jen znechuceně komentuje:
„To jsem viděl, do kotle!“
Pak jde do chýše za Číňanem. Ten sedí a skleněné koule létají po celé chýši sem a tam. Šaman na to znuděně:
„To jsem taky viděl, do kotle!“
A tak dojde do chýše k Čechovi, otevře dveře, nevěřícně kroutí hlavou a říká:
„No tohle jsem ještě v životě neviděl, ten debil jednu ztratil a druhou rozbil…“

Doplňuji:

No právě, zítra je středa, je třeba se předem dobře vyspat!!! 😁

Tento příspěvek skutečně není otázkou a měl by být smazán…, ale vzhledem k řadě odpovědí ostatních uživatelů byl pouze přesunut do kategorie zábava.

Příště však takovéto příspěvky budou smazány.

Administrator serveru Odpovedi.cz

Nejlepší odpověď
anonym

letí tři úpíři noční krajinou a první se od nich odpojí
za hodinu se k nim vrátí,utře si hubu od krve a říká
viděli jste tu krávu?celou jsem jí vysál
letí dál a odpojí se od nich druhý
za dvě hodiny se vrátí utře hubu od krve
a říká
viděli jste to stádo volů? celé jsem vysál
letí dál a odpojí se třetí
vrátí se až za šest hodin,celý od krve a říká
viděli jste ten sloup?
já né
dobrou noc

Další odpovědi
Miroslavst

Si děláš srandu ne?
Tak teda dobrou noc, ale středa je až zítra :D
Doplňuji:
http://img1.o­brazkyanimace­.com/oa/v1/13/053­.jpg

Radak

Také přeji dobrou noc.

panenka

Já vám taky Mili přeji dobrou noc sladké sny 🙂

Jahoda

Milinko, Děkuji za zpříjemnění večera a přeji Vám krásnou noc plnou sladkých snů. A na viděnou! :))

Mousinek

Dobrou. Já taky už půjdu

Elk

Mili@, ten admin je hodnej, že? Hold se to někdy nepovede trefit se do katergorie. Díky admine, taky přeju dobrou noc.

stana73

Taky přeju hezkou dobrou noc,ikdyž se ještě zdržím