Vikičistič

CHci si zakoupit satelit Mascom Mc5300 CR má někdo nějaké zkušenosti?

CHci vědět všechno o něm.

Nejlepší odpověď
P.T.

Osobní zkušenost s tímhle modelem bohužel ne. Ale jinak obecně s jejich příjmačema a set-top boxama vesměs perfektní. Mascom je už dlouholetý výrobce satelitní a anténní techniky a patří k těm lepším, přitom cenově dostupným. Jejich přístroje, kromě kvalitního zpracování, vynikají hlavně v perfektně počeštěném menu a jednoduchou obsluhou.

Pokud chcete vědět vše o něm, nebude asi nic jednoduššího, než si např. na netu najít návod a prolistovat, jaké má konkrétní možnosti.

Další odpovědi
Deli

Máme televizor Mascom. Moc tu značku nedoporučuju, za 4 roky, kdy ho máme, jsme ho měli 4× v servisu a teď už zas jsou na obrazovce nějaké fleky. Příště si raději připlatím na lepší značku. Se satelitem zkušenost nemám.