miskapr

Chci si rozjet kadeřnictví, které základní barvy mám nakoupit?

Potřebuju poradit pár barev (max 20), které se používají nejčastěji. Samozřejmě musí zahrnovat i barvy x/0 na překrytí šedin.

Děkuji!!

Nejlepší odpověď
da ny

To by měla (zkušená) kadeřnice vědět lépe než my .-)
Záleží na klientele (finančních možnostech) a na kvalitě, cenách barev i ceníku služeb.
= > značka barev a její základní odstíny.
Záleží na tom, zda budete barvit za 700, 900 Kč nebo za 3 000 Kč…

Další odpovědi
nyjono

Pokud chceš kadeřnictví rozjet, už bys měla tyto informace vědět.
Až si půjdeš dát obarvit vlasy, mrkni na krabičky, co tam mají.
Nevíme ani, kterou značku chceš používat.

Kepler

VIO: není nutno shazovat jiný příspěvek vulgaritami a urážkami, příště bude taková sprostota skryta. Prostudujte si prosím kodex. Da ny odpověděla nejlépe jak uměla a myslím že i správně. Nemáte právo někomu vnucovat svůj názor, co platí pro vás, nemusí platit jinde.