tomas456

Chci si půjčit u providentu 10.000,–. Nevíte, zda budou chtít doložení příjmů?

Doplňuji:
A ještě by mě zajímalo budu žádat o tu hotovostní a když jí budu mít tu možnost splatit do měsíce, přijdou mi peníze na účet, tak to lze?

Nejlepší odpověď
hanulka11

nebudou-
https://www.pro­vident.cz/pages/on­line-zadost-o-pujcku
zde si můžeš zažádat .....je to sakra pro ně výhodné ,však se neboj onu ti to naúčtujou

Další odpovědi
anonym

Nebudou.

Lakeysha

Ano, pro Provident dělám jeden dotazník, všichni zákazníci jsou tak strašně extrémně spokojení, naivní a blbí „rodina mi sice řiká, že jim zaplatim spoustu navíc, ale já jsem u nich strašně spokojená“ takovou mentalitu mají. Všichni. Ty takový nejsi doufám. Půjčuj si jenom a jenom v bance, jestli máš kapku rozumu.

čelsi

nevím, ale u providentu jsem si už jednou půjčila a už bych to nikdy neudělala

Michal Kole

Neříká zákon, že je povinnost zkontrolovat bonitu klienta ? Nebo to ještě neplatí či to platí jen pro banky ?