Chci si pořídit psa, který myslíte že je vhodnější shih-tzu nebo čivava?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jestli ho chcete do bytu, odpověď je žádneho. Do bytu pes nepatří.

Jinak je to jedno.

Další odpovědi:

Bronzový

Shih-tzu je náročnější.Potřebuje občas česat a celkovou úpravu srsti,kterou má delší než čivava.Ale jinak jsou to obě společenská plemena a rozhodně umí dokázat svoji lásku k páničkovi.
Doplňuji:
Doplňuji pro Arygnoce-tyto plemena jsou právě určená do bytu.

Zlatý

Do bytu nebo domečku se zahrádkou?
Nejlepší jsou psi z útulku :-).

Ja si myslim,ze je vhodnejsi civava.Za prve je podle meho hezci :),za druhe neni moc narocna jako si-tzu a take ma si-tzu o dost delsi srst a je to narocna prace,porad se to musi cesat,jedine ze by byl ostrihan.A take mam jednu znamou,ktera ma toto plemeno a jak ma ten kratky cumak,tak strasne chrochta :D

lepsi je civava ma kratsi srst

Shih-Tzu protože už máme třetí čubičku a jsou to absolutně fantastičtí pejsci, pravda je že se musí často a pravidelně česat protože se jinak srst začne zaknocovat ale to asi vyřešíme na jaře ostříháním takže já bych jiného pejska nechtěl..

Podle toho v jakých žiješ podmínkách.Shih-tzu je více náročná než čivava.Čivava je hodně ublafkaná a nejčastěji nesnese malé děti.Ale já osobně bych si vybrala čivavu.

Diskuze k otázce

Zlatý

kapka

Arygnoci, kam tedy, podle Vás , patří shi-tzu nebo čivava? K boudě?
Já nejsem zastáncem Vašeho názoru, že pes nepatří do bytu. V bytě je mu dobře, pokud má dost procházek ven a zábavy s pánem. Víc líto je mi psů, kteří jsou sice celý den venku, ale jsou tam sami, bez kontaktu se zbytkem smečky /s lidmi/. Navíc to mnoho majitelů svádí k tomu, že mají pocit, že už nemusí psa venčit na procházkách, když je někde na zahradě. Ale pes potřebuje i jiné podněty než zahradu, kterou notoricky zná.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.