kuros

chci si pořídit os.vůz. jak poznám přetočený tachometr? nemám nikoho kdo by mě poradil přímo při výběru.děkuji

vozidlo do max 50 000 tis. prosím neraďte ať si koupím dražší atd,děkuji
Doplňuji:
p.s. nejde mě o to koupit za 50 000 vůz, který má málo najeto ale o to abych věděl kolik má najeto.

Nejlepší odpověď
anonym

Přímo přetočený tachometr nepoznáš (jako laik nepoznáš ani mnohem zjevnější věci).
Zkus – http://www.zkon­trolujsiauto.cz/au­totracer-o-historii-vozidla , kde některé informace získáš i bezplatně (více a detailnější za poplatek).
___
Každopádně ti vřele doporučuju, aby sis sebou na prohlídku (koupi) někoho zkušeného vzal (byť i zaplaceného technika) – jinak se ti totiž může snadno stát, že za 50 tisíc koupíš vrak, který te nedoveze ani na STK k evidenční prohlídce.
Doplňuji:
Já ti rozumím…
Bohužel – toto je zrovna cenová relace, v níž ´bazary´ (majitelé) velmi často podvádí – a jako laik nemáš šanci.