Forza1230CZ

Chci si pořídit motorku a rozhoduji se mezi hondou NSR a CBR. Jakou doporučujete víc?

chci si pořídit motorku 125 a rozhoduji se mezi hondou NSR a CBR.Jakou doporučujete víc?? Děkuji za odpověděť

Odpovědi
klumprt

Nemýlím-li se, tak CBR je nástupce NSR, čili patrně bude vývojově pokročilejší. A určitě bude novější než NSR.

Osobní zkušenost nemám s žádnou 125 ccm motorkou, ale řek bych, že je celkem fuk, jakou si pořídíš. Za pár let buď půjdeš od toho, nebo budeš chtít větší.

A jestli jsi ten Davidson, co se ptal 31.10. tady http://honda-cbr-125.cz/recenze, tak na pořádné papuče si budeš muset ještě počkat 🙂

mojitek

CBR je 4 takt,kdežto NSR je 2 takt. Obě motorky jsou pro náctileté,ale to je asitak všechno co mají společného . Já osobně bych šel do NSRka -vyráběla se do r. 2003 .Ať žije dvoutakt 😉