Chci si pořídit fretku,ale nevím, jak dlouho vydrží sama doma.Záchodek se prý má čistit 2× denně.Co o víkendu?

Fretka – vydrží sama doma přes víkend ?

Nejlepší odpověď
ReHu

No, pokud chceš jakékoli zvíře, tak je potřeba počítat s péčí také o víkendu.

Nebo si myslíš, že se přes týden bude chovat a vyměšovat jinak než přes týden?
A ty bys je nechal 2 dny v pos… kleci?
Nejdříve zvaž, z jakého důvodu fretku chceš a jestli na to máš se o ni starat.
A myslím, že čištění 1* denně stačí. Ale ne 1* za 2 dny!

A…fretky jsou velice společenské a komunikativní. Nechtějí být moc samy. Sousedi je mají a tak vidím, jak se chovají.

Další odpovědi
Miroslavst

Pokud se má čistit 2× denně myslíš, že o víkendu to dělá méně často?
Ale asi bych to neřešil, jeden víkend vydrží.

Zapni ji televizi a dej ji tam knížku aby se nenudila a vydrží.