Chci si objednat přes portál Ticketpro vstupenky,ale nechápu systém placení.

Chci vstupenky zaslat na dobírku,ale při platbě to po mne chce číslo pl.karty. Poradíte,jak na to ?
Doplňuji:
Už se to vyřešilo.Vstupenky mám rezervované a mám si pro ně přijit do ......,kde je zaplatím v hotovosti.

Nejlepší odpověď
MILAN1961

Co já vím tak vstupenky na dobírku nejdou vždy jen platbou z karty

Další odpovědi
fablen

také od nich občas objednávám a vstupenky vždy platím převodem předem na jejich účet a vstupenky mi buď přijdou poštou, nebo jsem si je jednou i tiskla na své tiskárně a byly platné (u vstupu měli kódy s jednotlivými vstupenkami a tím je ověřili)