Všeználek

Chci si objednat…

Chci si objednat SONY PSP e1000 a chci se zeptat zda nevadí že není 1004? Jestli to nebude mít vliv na to kde např. koupím hry? Zda si je budu muset nechat objednat třeba z Ameriky.

Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
chudst

WeeBear: ale ano, muze – nemusi fungovat :) A nad gramatikou se zde radeji nepozastavuj, nepredpokladam, ze to udelal schvalne.

Vseznalek: http://www.pro­dejher.cz/296r-Levny-model-PSP-se-bude-v-Evrope-prodavat-pred-vanocemi-2011.html – prodava se v Evrope, tudiz nemusite mit strach, ze byste musel kupovat americke hry. [Jen pozor, nevim, jak to bude, pokud si ho objednate z Ameriky! U jinych konzoli si na to musite davat pozor.] Pokud si ho budete kupovat v Evrope, napiste kdyztak obchodu, u ktereho si to chcete koupit, ale skutecne si myslim, ze tam problem nebude.

Další odpovědi
WeeBear

O hry bych se až tak nebála, nemůže tam být až tak velký rozdíl.

Každopádně mě spíše udivuje, že jednou napíšeš (špatně) obědnal a v textu to samé slovo správně..