jmachan

chci si navarit povidla.musi byt kotel z oniste mimo dna cely obmazany jilem.

Nejlepší odpověď
hanulka11

nevím jak vaříte velké množství, že vaříte v kotli
já vařím povidla ve velikém hrnci na sporáku a bez míchání úplně v pohodě a nejsou vůbec pracná

Další odpovědi
GM

Já vařím povidla ve vyšším plechu v troubě rovněž bez míchání, je to téměř bez práce a v cuku letu.

tatanka

nechápu, nevím proč zrovna jíl, jsme v 21.tém století?

elektrikář

Pokud chcete vařit povidla v zděném prádelním kotlu se to dříve používalo . Dnes se vaří v menších dávkách je to méně pracné v širokém pekáči.