HOMER

Chci si naprogramovat buzení hudbou na pc,nevíte, prosím, někdo jak?

Chci si naprogramovat buzení hudbou na pc,nevíte prosím někdo jak?

Odpovědi
Avilx

záleží na platformě a na jazyku v kterém chcete psát.. když to řeknu univerzálně , budete potřebovat zvukové knihovny a taky knihovny date. pak už stačí například zacyklit získávání systémového času či používat tick , a podmínku pro zputění danného zvukového záznamu. pro přesnou syntaxi v danném jazyce hledejte právě přístupy ke knihovnám a práci v nich.na internetu jistě nějaký tutorial bude