Avatar uživatele
anonym

Chci si koupit xperia play

Čau, chci si koupit xperia play ale viděl jsem R800 A R800I a ještě jeden bez ničeho nevíte kterej znich je nejlepší a jakej je mezi nich rozdíl děkuju za odpověd
Doplňuji:
Takže jsou ve výkonosti stejný ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3935 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Odpoveď byla označena jako užitečná

Osobně bych to neřešil, navíc SE xperia play má číselné označení R800i, je to totéž:
Doplňuji:
Přečti si znovu zdroj, je to hned v úvodu! Nejedná se o dva modely, ale jeden (tentýž), zkrátka mimo názvu má ještě číslo 😉
Ten SE 800a jsem nikde nenašel, možná je to ještě pracovní verze.
Neřeš to 😉

Zdroj: www.mobilmani­a.cz/katalog-mobilu/sony-ericsson-xperia-play/sc-63-ci-20546-c-1/default.aspx

Upravil/a: www

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Teď ještě otázka, jestli mobil vůbec seženete. Žádný solidní obchod ho už nenabízí, nabízí ho akorát jediný eshop, ale skoro za 8 tisíc a ještě takový „NO_NAME“, takže do toho bych určitě nešel.
Navrch ten mobil není nijak extra výkonný, má pouhých 512MB RAM a to můžete být rád, že tam ten Android tak nějak běží a jedno jádrový 1GHz procesor – to je naprosto použitelné minimum pro starý Android 2.3, novější tam myslím ani nejede.

Za tyhle peníze se dají koupit mnohem, mnohem lepší mobily s lepším operačním systémem, třeba s Windows Phone, který se neseká a není pomalý jak Android, není plný virů jak Android a hlavně aplikace pro něj nevyžadují tolik nesmyslných oprávnění, aby Vám šmejdily v kontaktech apod. – to dělá ale asi Google, ten je znám svým špehováním uživatelů.

Za 7 tisíc seženete třeba takovou Nokii Lumii 820 s dvoujádrovým 1,5GHz procesorem a 1GB RAM s Windows Phonem 8 nebo podobný HTC Windows Phone 8X. A to jsou docela fajnový mobily 😉

Nicméně jestli chcete skoro 8 tisíc vyhodit za hračku, nechť je Vám přáno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

nene, :D to neni R800A ale jenom R800 to a jsem myslel jakože je ještě jeden

před 3935 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek