Chci si koupit xperia play

Čau, chci si koupit xperia play ale viděl jsem R800 A R800I a ještě jeden bez ničeho nevíte kterej znich je nejlepší a jakej je mezi nich rozdíl děkuju za odpověd
Doplňuji:
Takže jsou ve výkonosti stejný ?

Nejlepší odpověď
www

Osobně bych to neřešil, navíc SE xperia play má číselné označení R800i, je to totéž:
Doplňuji:
Přečti si znovu zdroj, je to hned v úvodu! Nejedná se o dva modely, ale jeden (tentýž), zkrátka mimo názvu má ještě číslo 😉
Ten SE 800a jsem nikde nenašel, možná je to ještě pracovní verze.
Neřeš to 😉

Zdroj: www.mobilmani­a.cz/katalog-mobilu/sony-ericsson-xperia-play/sc-63-ci-20546-c-1/default.aspx

Další odpovědi
Bedy

Teď ještě otázka, jestli mobil vůbec seženete. Žádný solidní obchod ho už nenabízí, nabízí ho akorát jediný eshop, ale skoro za 8 tisíc a ještě takový „NO_NAME“, takže do toho bych určitě nešel.
Navrch ten mobil není nijak extra výkonný, má pouhých 512MB RAM a to můžete být rád, že tam ten Android tak nějak běží a jedno jádrový 1GHz procesor – to je naprosto použitelné minimum pro starý Android 2.3, novější tam myslím ani nejede.

Za tyhle peníze se dají koupit mnohem, mnohem lepší mobily s lepším operačním systémem, třeba s Windows Phone, který se neseká a není pomalý jak Android, není plný virů jak Android a hlavně aplikace pro něj nevyžadují tolik nesmyslných oprávnění, aby Vám šmejdily v kontaktech apod. – to dělá ale asi Google, ten je znám svým špehováním uživatelů.

Za 7 tisíc seženete třeba takovou Nokii Lumii 820 s dvoujádrovým 1,5GHz procesorem a 1GB RAM s Windows Phonem 8 nebo podobný HTC Windows Phone 8X. A to jsou docela fajnový mobily 😉

Nicméně jestli chcete skoro 8 tisíc vyhodit za hračku, nechť je Vám přáno.

anonym

nene, :D to neni R800A ale jenom R800 to a jsem myslel jakože je ještě jeden