toxino007

Kterou verzi Samsung Galasy note 5 si mám koupt?

Dobrý den chci si objednat samsung galaxy note 5 konkrétně z amazonu. ale nejdřív se chci ujistit že si koupím správnou verzi.
Samsung Galaxy Note 5 N920i 32GB Black Factory Unlocked GSM – International Version
nebo
Samsung Galaxy Note 5 N920 32GB Unlocked Black No Warranty
Nevím co gsm znamená. ale píšou že je to mezinárodní verze tak se přikláním k této verzi. Děkuji

--
chci si koupit samsung galaxy note 5. Ale jakou verzi?

Odpovědi
Nanoon

Unlocked GSM znamená, že v telefonu půjdou SIM karty všech operátorů. Určitě proto při výběru telefonu zvolte ten, který má tuto vlastnost. Pokud by telefon naopak měl GSM lock, může se pak stát, že ho nespustíte se SIM kartou Vašeho operátora, dost možná žádného operátora v Čechách, protože může být použitelný jen s určitým zahraničním operátorem (třeba právě na telefonu z UK jsem se setkal s uzamčeným telefonem od EE, na kterém nefungovala karta od žádného českého operátora).