transmission

Chci si koupit nový telefon, mám par tipů. Jaký telefon je lepší?

Ahoj všem, chci si koupit nový telefon, vybírám z Samsungu S7(nevim jestli do něj investovat), huawei P9 Plus nebo Lenovo moto moto X force 32GB. každý má něco, základ je stejný skoro u všech, jeden má lepší přední foťák, druhý vydrž baterie..pros­tě…každý něco..chci si k němu koupit i fajnový sluchátka takže nevím jaký..když uplně nebudu koukat na cenu jsou na tom skoro stejně a pokud možno displey s který má nerozbitné nebo tvrzené sklo..Chci si k tomu koupit i fajnový náhlavní sluchátka(marschall nebo beats-taky musím někde sehnat info jaký budou lepší, ale nejdřív telefon) no a samozřejmě k tomu dotaz , který podporuje 64GB kartu a má bezdrátový nabíjení? Má to jen Samsung?Nebo o jiným nevím a jestli mi dáte nějaký tip na lepší baterii pokud k tomu je..nechci tahat power banku takže lepší baterie přijde vhod..Bohužel Samsung má Amoled display a ten podle článků je k ničemu.Takže IPS je lepší..Dík

Nejlepší odpověď
shaman88

Já ti poradím toto. Pokud neřešíš cenu, tak S7. Foťák a kameru má dokonce o něco lepší než „jabko“. Špunty doporučím od Creative a náhlavní podle toho jestli na ven nebo na doma. Na ven nějaký od Sony a na doma Sennheiser. Bezdrátové nabíjení ten mobil podporuje. Verze S7 Edge má vnitřní 64 GB paměť. Klasická S7 má 32 GB, ale pomocí micro SD můžeš přidat dalších 200 GB úložného prostoru.

Kde jsi přišel na to, že Amoled je horší? Oled není to samé co Amoled. Viz v odkazu.

Zdroj: http://blog.pi­disoft.cz/clan­ky/89-porovnani-displaye-ips-vs-tn---recenze/

McRich

Já jsem zastánce iphone

shaman88

Edit: PMOLED není to samé co AMOLED. Nakonec jsem se dočetl, že má AMOLED obecně o něco kratší životnost v ostrosti barev v displaji než IPS. S tím zkušenosti nemám, ale u té S7 si na to nikdo nestěžuje. Můžeš pročíst: http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/samsung-galaxy-s7-g930f-32gb/recenze/#sec­tion