KubikS7

Chci si koupit knihu Noční motýli – I. díl. Doporučili byste mi ji?

Zajímá mě , jak je řešená a jestli je dobrá.Pokud ji někod máte , jaký máte na ni názor?

Nejlepší odpověď
beer

Nemám, mám starší a jiné. Ale je na ni odkaz i na Biolibu, takže proč ne? Jenže je plánována do čtyř dílů, celková cena bude tedy nemalá ))
http://www.bi­olib.cz/en/re­ference/id1375/?e­lang=CZ

Další odpovědi
www

Četl a hodnotil jsem vaši odbornou konzultaci s Beer 😉, takže pokud se míníš vážně věnovat fotbalu, kup to a všechny díly, ať to pak můžeš studovat v rámci koníčka. Dobrá a zajímavá kniha se vždy šikne!
Názor