Ronnynik

Chci si koupit kalhoty přes aukro, nelze platit dobírkou, jak platit předem převodem?

Převod hotovosti – když na to kliknu vyskočí mi možnosti jako Era, ČSOB, FIO.. já mám Era ale nevím jaký je následující postup. Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Hlada

Podívej se ještě jednou. Ikona pro obecný bankovní převod tam je, je ale nenápadná. Můžeš se také dotázat prodejce.

bluegrassák

Na aukru jsem jako doma. Napiš prodejci o jeho bankovní spojení a poté zaplať.
Čus

zzzzz

Já vám do toho nechci kecat, ale pokud je možné platit jen předem, tak se mi nabídka jeví vždy jako podezřelá.

Hlada

Všechno má svou míru. Určité riziko tu je, ale Aukro je poměrně bezpečné a je to v něm běžný způsob. Je potřeba podívat se na hodnocení prodejce. Osobně jsem tak koupil několik desítek věcí, naprosto bez problémů.