Banán22.3

Chci si koupit kalhoty ale nevím co znamená 32W R tedy spíše to W a R na konci.

Kalhoty jsou pánské
Doplňuji:
Zapoměl jsem dodat že je to velikost

Odpovědi
zjentek

wide- šířka, long- délka. Třeba kalhoty 32W na 32L jsou 32ojky šířka i délka
Doplňuji:
což znamená že kalhoty 32W 32L jsou na postavu 82cm v pase 176cm vysokou ,)

pokazdejinak

to R znamená REGULAR délku – není udaná v palcích jako šířka (32W) ale jen tím písmenem – je to standartní délka, pokud neměříte 180 cm, tak by vám měly být kalhoty dobře
existuje ještě L prodloužená délka a S zkrácená

a nebo se uvádí přímo číslem třeba 32W 34L pak je to konkrétní údaj v palcích