Adamos

Chci si koupit iPhone 5S v USA. Čeká mě nějaký problém s tam zakoupeným iPhone tady v ČR?

Odpovědi

Nechápu proč kupovat iPhone v USA, když tam budeš platit paušál, kterej ti tady v Česku bude asi úplně na nic.

WillS

Ne, až na celkem vysoké clo a problém se sim, pokud bude telefon zablokovaný (určený pouze pro USA operátory). Musíš si koupit jeho verzi odblokovanou pro okolní svět.

elektrikář

Pozor napětí v elektrické síti USA je pouze 120 voltů.Přístroj můžeš spálit.

led

Treba si vopred overiť, či je stavaný aj pre europsku mobilnú sieť (frekvenčne).
Tak isto originál US nabíjačku nemožno použiť u nás.