Tyna97

Chci si koupit hru The Sims 3 ale v sys. požadavcích je vyžadován procesor 2GHz já mám 1,84Ghz. Vadilo by to?

Jestli s tím máte někdo zkušenost, tak mi prosím poradte :) díky
Doplňuji:
Doplňuji že mám procesor AMD Sempron™ 2600+
1,84 GHz
V tomhle se moc nevyznám…

Nejlepší odpověď
Hlada

Nevadilo. Sempron 2600 sice pracuje na frekvenci 1,8 GHz, má ale výkon srovnatelný s procesorem Intel o frekvenci 2,6GHz. Tyto dva údaje se píšou proto, aby byly procesory obou firem srovnatelné.
Doplňuji:
http://www.cpu-world.com/CPUs/K7­/AMD-Sempron%202600%­2B%20-%20SDC2600DUT­3D%20(SDC2600BOX)­.html

Další odpovědi
Galax

To záleží na tom, jaký máš procesor..... třeba core 2 duo s frekvencí 2,5 ghz je rychlejší než Celeron s frekvencí 3,2ghz ;)

Michal Kole

Záleží na instalátoru, některý detailně „testuje“ HW nebo to je pouze orientační hodnota.

Ve hrách je dnes spíš důležitější grafika.

SonsyMite

Určitě jo. Se sníženou grafikou.

Za hry se neplatí!

http://thepira­tebay.se/sear­ch/the%20sims/0/7/0

Warez4ever!