bos

Chci si kopit sadboví Česnek ale nevím kolik,poradí někdo jak si mám vypočítat pozemek abych nekoupil moc nebo málo.Dík.

Nejlepší odpověď
Tata

Moji rodiče když připravovali setbu česneku nebo cibule, rozvrhli pozemek tak aby sazenice byli cca 20 cm od sebe. Znali rozměr záhonu, ve zmenšeném nákresu si spočítali kolik sazenic budou potřebovat a tolik sazenic si na podzim připravili(raději o něco více)nebo na jaře koupili.

Další odpovědi
ReHu

Sadboví Česnek neznám. Pokud myslíš sadbový česnek – tak Tata to napsal dobře 🙂.

michael69

Pokud seženete sadbu paličáku,tak se nebojte koupit více,protože i kdyby Vám zbyla,tak ji klidně prodáte.Jinak česnek je vhodné sázet na podzim a před tím ošetřit (namořit).Nám už česnek leze.