Rocker

Chci si aktivovat internet do mobilu 60 MB na týden.Stačí mi to na běžné brouzdání,občas facebook,maily a­pod?

Doplňuji:
Wi-fi v telefonu mám,ale chci to na chalupu,tam nemáme wifinu.

Nejlepší odpověď
atom

Po vyčerpání 60MB limitu ti rychlost bude snížena na 5KB/s, ale pokud si staneš úsporný mobilní prohlížeč opera mini (android, ios) můžeš stránky načítat stále rychle. V nastavení mužeš vypnout i načítaní obrázků což rychlost zvýší. Jak to tak dělám a celkem mi to vyhovuje :) https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.opera.mini.an­droid&hl=cs

Další odpovědi
badisko

Neestaci … pro usporu doporucuji si povypinat aktualizace softu .. 60MB je silene malo..

dnb

Nejlepší je se připojovat přes neomezenou síť wi-fi (tedy pokud ji v telefonu máš). Ušetříš spoustu peněz a už žádný FUP limit
Doplňuji:
Tak používej jen mobilní aplikace jako je Facebook- chat a e-mail a možná ti těch 60 MB vystačí i 3 dny. Po vyčerpání je to neskutečně pomalí cca 10 kb/s

Reezo

záleží jak často a jak moc stránek prolejzáš a jak dlouho vysíš na FB. Jinak osobně si myslím, že 60MB je strašně málo a hned první den překročíš limit