Zibner

Chci se zeptat, zdá máte někdo zkušenosti se čtečkami Kindle.

Chci si koupit čtečku. Byla mi doporučena čtečka značky Kindle. Máte s ní někdo zkušenosti? Je lepší Kindle 2, Kindle 3, Kindle 4 nebo Kindle Touch, popřípadě je i lepší značka?

Díky

Odpovědi
niki92

Kindle je asi nejlepší čtečka, i když jsou všechny dost podobné. Jednotlivé se od sebe liší třeba tím, jestli mají nebo nemají klávesnici, obsahují reklamy nebo jsou dotykové. Podle mě by měl každému stačit ten nejlevnější, mám ho a je super.

jedy

Ahoj,

čtečky nejsou ani tak o značkách, jako o tom, komu co lépe sedne.
Nicméně Kindle je velmi oblíbená značka a pokud nechceš moc pátrat a zkoušet, tak s ním nikdy neuděláš chybu.
Čtečky Kindle jsou rozdělena do několika generací, původní Kindle, Kindle 2, Kindle Keyboard ( známá taky jako Kindle 3), Kindle 4, Kindle Touch, Kindle 5 a Kindle Paperwhite

Kindle a Kindle 2 už se neprodávají. Kindle 3 má QWERTY klávesnici a stále se prodává, Kindle 4 a Kindle Touch už je taky pryč z trhu. Zůstává poslední generace Kindle 5 a Kindle Paperwhite (dotyková a s LED žárovkami v rámu, takže si v noci můžeš číst).
Amazon (firma, která stojí za Kindly) vydala ještě Kindle Fire, Kindle Fire HD a Kindle Fire HD 8,9", ale to jsou spíše tablety než čtečky.

Více informací ve zdroji ;)

Zdroj: http://mojectec­kaknih.cz/kin­dle/