Ryboun

Vydělávají víc peněz hospody, nebo obchody?

Chci se zeptat, který z těchto dvou podniků vydělává nejvíc: hospody nebo obchody? Mám na mysli, jestli vydělává víc peněz hospoda, nebo obchod.

Nejlepší odpověď
dubraro

Nelze odpovědět. Je mnoho druhů obchodů a mnoho druhů hospod a každý může být podle podmínek a schopností provozovatele více či méně výdělečný.

Další odpovědi
orwell

Pokud bych srovnával obchody (ne obchůdky) se supermarkety, pak jednoznačně obchody. Jejich zisky jim umožňují rozšiřování a přestavby takových rozměrů, že na ně žádná hospoda nedosáhne. Zrovna nyní v mém akčním rádiusu Albert, Lidl, ve srovnání s dvěma hospodami, co krachly.