zazubek1998

Jak nastavit uvítací video při zapnutí notebooku?

Dobrý den. Koupil jsem sestře notebook. Líbilo by se mi, kdyby zapnula notebook a ukázal by se jí nějaký uvítací text nebo video. Chci se zeptat, jestli to vůbec jde. Zapnout NTB, vše by se naběhlo a hned by se na to pustilo nějaké uvítací video s přáním. Jde to nějak nastavit? stáhnu klidně nějaký program :) díky za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
gecco

Jde to – naplánuj (nastav) spuštění videa ve StartUp (Po spuštění)…
😉
Ale bude to jen zdržovat…
😉

Další odpovědi
jpau

Můžeš ji třeba napsat vbsko…

Napiš do poznámkového bloku:
MsgBox „Pozdrav“, vbInformation, „Nadpis“

Ulož jako *.vbs někam. (Můžeš si ho zkusit tak, že na něj pak klepneš pravým tlačítkem a dáš „Otevřít“) No a pak si to namapuj jako klíč do registrů na:
HKEY_LOCAL_MAC­HINE\SOFTWARE\Mi­crosoft\Window­s\CurrentVersi­on\Run nebo RunOnce pokud to budeš chtit spustit jen jednou.

(nevím jestli v novějších Windows nebude potřeba toto nějak povolit ale asi ne)