zazubek1998

Poradíte ohledně auta Škoda Felicia?

Dobrý den, mám škodu Felici 1,3 50kw 97rok. Nemůžu najít bezpečnostní pás na zadní sedačce uprostřed. Nemůžu je pod sedadlem nahmatat. Nebo jdou sedáky nějak zvednout? Že bych se tam podíval. Dále mi začíná reznout blatník v zádu. Stačí koupit tlumex a zamazat to? Ještě to není tak hrozné. Dále bych se chtěl zeptat jestli ta Felcka dokáže dojet na Moravu. (cca 4 hodiny) Je ve výborném stavu, v servise mi jí dost chválili :) aby se mi třeba někde na cestě nerozsypala :D Děkuji za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
anonym

Nebál bych se jet Felckou delší trasu

sedák musí jít sklopit nebo sundat. pás bude zapadlý pod sedákem. pokud nebude, tak ho někdo odmontoval, jelikož Felicia 97 ho má. tu rezatinu bych potřel odrezovačem a zatřel štětečkem stejnou barvou. plech je prorezlý a jediná účinná oprava je vystřižení chyceného plechu, vyvaření novým a zatmelení s nástřikem. vše ostatní je tak maximálně na pár měsíců. pokud se auto nehřeje, startuje a motor běží plynule, tak jeď kam chceš.

Další odpovědi
Drap

Nebál bych se jet Felckou delší trasu

Mika.0.1.

Nebál bych se jet Felckou delší trasu

jmhad

Nebál bych se jet Felckou delší trasu

felda je spolehlivá mašinka, nenáročná, drobné opravy sám a ne servis, po vesnici umí 50 a venku 90, víc se stejně nemůže a pokud si ji člověk prolee a ví kde co je, třeba pásy na zadním sedadle, tak je to dobrý služebník pro nenáročného. Já si nedovedu představit, že bych s medvědem jezdil na pilu pro dřevo.

gecco

Nebál bych se jet Felckou delší trasu

Nejdál jsem s Feldou byl na Sardinii (cca 5 tisíc km za dovolenou), ročně jsem s ní najezdil cca 30–40 tisíc – vždy bez problému… Předtím jsem měl Fáčko, dtto.
Takže pokud máš v pořádku brzdy, podvozek, motor a převodovku (a kastle ti neodchází od auta) – nemáš se čeho bát…
Jinak se možná boj – já to auto neviděl…
😉

Front

Radši bych volil jiný typ dopravy.