Avatar uživatele
zazubek1998

Poradíte ohledně auta Škoda Felicia?

Dobrý den, mám škodu Felici 1,3 50kw 97rok. Nemůžu najít bezpečnostní pás na zadní sedačce uprostřed. Nemůžu je pod sedadlem nahmatat. Nebo jdou sedáky nějak zvednout? Že bych se tam podíval. Dále mi začíná reznout blatník v zádu. Stačí koupit tlumex a zamazat to? Ještě to není tak hrozné. Dále bych se chtěl zeptat jestli ta Felcka dokáže dojet na Moravu. (cca 4 hodiny) Je ve výborném stavu, v servise mi jí dost chválili :) aby se mi třeba někde na cestě nerozsypala :D Děkuji za odpovědi :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 3030 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Nebál bych se jet Felckou delší trasu

sedák musí jít sklopit nebo sundat. pás bude zapadlý pod sedákem. pokud nebude, tak ho někdo odmontoval, jelikož Felicia 97 ho má. tu rezatinu bych potřel odrezovačem a zatřel štětečkem stejnou barvou. plech je prorezlý a jediná účinná oprava je vystřižení chyceného plechu, vyvaření novým a zatmelení s nástřikem. vše ostatní je tak maximálně na pár měsíců. pokud se auto nehřeje, startuje a motor běží plynule, tak jeď kam chceš.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nebál bych se jet Felckou delší trasu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mika.0.1.

Nebál bych se jet Felckou delší trasu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jmhad

Nebál bych se jet Felckou delší trasu

felda je spolehlivá mašinka, nenáročná, drobné opravy sám a ne servis, po vesnici umí 50 a venku 90, víc se stejně nemůže a pokud si ji člověk prolee a ví kde co je, třeba pásy na zadním sedadle, tak je to dobrý služebník pro nenáročného. Já si nedovedu představit, že bych s medvědem jezdil na pilu pro dřevo.

Upravil/a: jmhad

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Nebál bych se jet Felckou delší trasu

Nejdál jsem s Feldou byl na Sardinii (cca 5 tisíc km za dovolenou), ročně jsem s ní najezdil cca 30–40 tisíc – vždy bez problému… Předtím jsem měl Fáčko, dtto.
Takže pokud máš v pořádku brzdy, podvozek, motor a převodovku (a kastle ti neodchází od auta) – nemáš se čeho bát…
Jinak se možná boj – já to auto neviděl…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Front

Radši bych volil jiný typ dopravy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek