Ryboun

O čem se učí v nejnovějších dějinách?

Chci se zeptat, o čem se učí v nejnovějších dějinách. Mám na mysli, o čem jsou moderní dějiny. Samozřejmě že tam budou dějiny z 20. století a taky něco z 21. století, ale já to nevím jistě, jelikož jsme se na škole nikdy k novým dějinám nedostali. Takže se chci zeptat, co se učí v nových dějinách z 20. a z 21. století.

Nejlepší odpověď
Drap

Učí se tam historie 20 a 21 století.

Další odpovědi
klumprt

Dneska už snad všecko. Dřív se vynechávalo, co se nehodilo.

xxx3

ano, opravdu se stává, že na nejnovější dějiny se často nedostane. Ono je to do značné míry tím, že ty nejnovější dějiny zatím nejsou zpracované, bez odstupu není vždy jasné, co je doopravdy podstatné.