Ryboun

Máte raději staré hrané filmy, nebo dnešní animované seriály?

Máte raději staré hrané filmy, nebo dnešní animované seriály? Já osobně mám radši staré filmy černobílé a barevné, protože jsou výborné. Ty dnešní animované kreslené a počítačové seriály neboli animáky nestojí za nic a jsou to většinou blbosti. Ale to je pouze na vás, co je lepší. Takže se chci zeptat, máte rádi staré filmy, nebo animáky?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Rozhodně starší hrané filmy. A pokud animované, tak i v tomto případě jsou ty starší kvalitnější. (I moje děti mají nejraději Potkali se u Kolína)

Další odpovědi
verypery

jsem hodně mladá a mám radši staré filmy. Lepší než ty dnešní „blbosti“.

Kepler

Nevyhledávám ani jedno. Také nelze srovnávat jablka a hrušky.

Rokio

Já mám nejraději japonské anime, tedy animované seriály. A jen tak na okraj. Většina japonského anime je na velmi vysoké úrovni a řada z nich má složitý děj a mají široké spektrum žánrů. Zkrátka japonské kreslené seriály nejsou hlouposti.

xxx3

tohle je otázka vytvářející falešné dilema. Nikde přece není psáno, že ten, kdo má v oblibě starší hrané filmy, musí být odpůrce současných animáků. Další věcí pak je, co to je „dnešní animovaný seriál“. Jsou to třeba Simpsnovi? Vždyť na tomto poli je obrovský výběř všeho možného, není možné to hodnotit, aniž by člověk mluvil konkrétně o něčem.

sesednizkola

a je z vás cejtit kontušovka! Já myslim, že jsme udělali moc dobře, že jsme sem jeli. To sou ty eh molové! Mařka, že je támhleto Muzeum? Akáty bílé, žaluji Vám (v podání Menšíka). Kam se s*erou ty s*ačky, co se dneska točí.

iceT

Dle mého skromného názoru se ptáš na dva rozdílné žánry ze dvou rozdílných časových období. Nelze jen tak srovnat starý černobílý film s moderním animovaným seriálem. Rada zní: sleduj to, co se ti líbí a neodsuzuj to další, to se zase líbí jiným.

xxx3

verypery: také v minulosti vznikly mraky blbostí a v současnosti vzniká kvalita. Tyhle soudy nikam nevedou.

talka

Procentuálně by vedla asi verypery.

xxx3

procentuálně v čem?