Dena7

Chci se zeptat,kdyz nastoupim do prace a jsem v bankrotu,kolik mi nechaji prijem,kdyz jsem svobodna matka s dvema detmi?

Ted platim 2000kc bankrot a jsem na materske druhym rokem.

Nejlepší odpověď
mosoj

Životní minimum podle tabulek na tebe a dvě děti.

Další odpovědi
ivzez

Mateřská dovolená (pokud jste byla v té době zaměstnána), trvala 28 (37) týdnů. Jste-li zaměstnána, čerpáte rodičovskou dovolenou. Jestli zaměstnána nejste, MD ani RD nečerpáte (jde o volno od zaměstnavatele).

Máte-li schválen splátkový kalendář, jste povinna veškeré příjmy
použít přednostné ke splacení dluhů.
V průběhu splátkového kalendáře nesmíte dělat další dluhy.

Tzn., že si nemůžete vzít další půjčku
a ani plat/mzda nebude Vaše,
dokud dluhy nesplatíte.

anonym

Znáš podmínky bankrotu, 5 let na minimu a splatit aspoň 30% dluhu. Takže stále stále na živ. minimu a vše ostatní spolkne dluh pokud se to domáknou věřitele. Jinak, když ti stačí splácet 2 tisíce při splnění všech podmínek bankrotu. Výdělek je tvůj a dělej si sním co chceš. Můžeš si vzít i půjčku, pokud máš na splácení.