kvitek

chci se zeptat jesli se dá koupit navigace pro chodce?

Odpovědi
Hlada

Pro chodce jsou turistické (outdoorové) navigace. Vydávají se pro ně turistické mapy s routingem po turistických cestách.. I automobilové navigace mají režim chodce. Neumějí ale navést na bod. Docela slušnou náhradou jsou mobilní navigace. Mapy.cz fungují i off line.

mosoj

Podstatná je mapa a tu má jenom Garmin. Topo 1 a Topo 3 . 1:25 000 a 1: 10 000 . Ta Topo 1:10 000 je výborná ale je drahá. Naviguje i po turistických trasách !! Nejlevněji vyjde zakoupení mapy i s turistickou navigaci . Nejnižší ceny začínají u typů Garmin Etrex. Ono také jde o to aby baterie měla při navigování výdrž.

S mobily nemám zkušenost, ale po turistických trasách zřejmě navigovat nebudou.

jpau

Používám GoogleMaps v telefonu jak v autě tak pěšky, zatím jsem vždy dorazil 🙂

Děda Louda

Ano, chceš.