Avatar uživatele
Ryboun

Jak na cholerického souseda?

Víte, už jsou to dva roky co bydlím se sousedem, ale víte co dělá, furt řve a ječí a navíc sprostě. Má manželku a děcka, po kterých furt řve kvůli nějakým blbostem. Řve každý den a navíc hodně. Někdy pije, a když pije, tak řve ještě víc, a navíc kolikrát když pije, tak většinou je slyšet, jak bouchá do věcí, samozřejmě protože je naštvaný. Už si na něj tolik lidí stěžovalo, že by měli na něj zavolat policii a následně ho odvézt do blázince. A lidi se na něj kolikrát dívali, jak ječí na celé kolo. Ten člověk je prostě vyšinutý a nemá to v té hlavě. Je to prostě debil, omlouvám se, že tak mluvím, ale o něm se říct slušné slovo nedá. Vím, že řve i nervák, ale on ječí úplně hodně. Nevím co s ním mám dělat, protože mám z něho strach protože je schopný všeho. Takže se vás chci zeptat: jak na takového souseda?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? redy před 2797 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Domluva v tomto případě zřejmě nepomůže. Jediný legální způsob, který zbývá, je zavolat Policii ČR anebo MP. Zvláště pokud je to po 22. hodině. Je to rušení nočního klidu.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Cenobita

  1. nevšímat si ho
  2. vyprovokovat ho k akci, která mu zajistí pobyt v detenci
  3. věc oznámit úřadům a při pravit se na represe z jeho strany, úřady nezasáhnou, dokud nic neprovede
  4. odstěhovat se

je mi vás líto, možná se modlit a něco se stane samo …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

  1. Tak pokud nejsi odhodlaná ho přeřvat jeho vlastním slovníkem, tak NIJAK! Nic jiného nezabere.
  2. https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/amerika/412937-policie-v-kanadskem-torontu-vysetruje-vrazdu-tri-lidi-zabitych-kusi.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
putující

Volat Policii a vymínit si, že do věci nebudeš zatahován. Jde to, jen se domluvit s dozorčím útvaru, na který voláš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek