Ryboun

Jak na cholerického souseda?

Víte, už jsou to dva roky co bydlím se sousedem, ale víte co dělá, furt řve a ječí a navíc sprostě. Má manželku a děcka, po kterých furt řve kvůli nějakým blbostem. Řve každý den a navíc hodně. Někdy pije, a když pije, tak řve ještě víc, a navíc kolikrát když pije, tak většinou je slyšet, jak bouchá do věcí, samozřejmě protože je naštvaný. Už si na něj tolik lidí stěžovalo, že by měli na něj zavolat policii a následně ho odvézt do blázince. A lidi se na něj kolikrát dívali, jak ječí na celé kolo. Ten člověk je prostě vyšinutý a nemá to v té hlavě. Je to prostě debil, omlouvám se, že tak mluvím, ale o něm se říct slušné slovo nedá. Vím, že řve i nervák, ale on ječí úplně hodně. Nevím co s ním mám dělat, protože mám z něho strach protože je schopný všeho. Takže se vás chci zeptat: jak na takového souseda?

Nejlepší odpověď
Drap

Domluva v tomto případě zřejmě nepomůže. Jediný legální způsob, který zbývá, je zavolat Policii ČR anebo MP. Zvláště pokud je to po 22. hodině. Je to rušení nočního klidu.

Další odpovědi
Cenobita

  1. nevšímat si ho
  2. vyprovokovat ho k akci, která mu zajistí pobyt v detenci
  3. věc oznámit úřadům a při pravit se na represe z jeho strany, úřady nezasáhnou, dokud nic neprovede
  4. odstěhovat se

je mi vás líto, možná se modlit a něco se stane samo …

zjentek

  1. Tak pokud nejsi odhodlaná ho přeřvat jeho vlastním slovníkem, tak NIJAK! Nic jiného nezabere.
  2. https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/amerika/412937-policie-v-kanadskem-torontu-vysetruje-vrazdu-tri-lidi-zabitych-kusi.html

putující

Volat Policii a vymínit si, že do věci nebudeš zatahován. Jde to, jen se domluvit s dozorčím útvaru, na který voláš.