Avatar uživatele
Ryboun

Jak se jmenuje místo, kde nechodí moc lidí?

Chci se zeptat, jaké je například místo kde nechodí moc lidí? Mám na mysli místo, kde občas jen prochází pár kolemjdoucích a jinak je to místo spíš takové dá se říct osamělejší. Chci se zeptat, jak se jmenuje místo kde nechodí moc lidí?

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? replicator před 2720 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Kromě samoty by to mohlo být místo ležící stranou od hlavního ruchu = ústraní;

Zátiší – tiché místo, zákoutí – třeba nějaké místo v parku, které je schované mezi keříky atd.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
luckykubrt

Tipnul bych, že „samota“ (Např. podle filmu „Na samotě u lesa“). Možná taky místo, kde lišky dávají dobrou noc nebo zapadákov. Anebo tam, kde ještě lidská noha nevkročila „zde jsou lvi“. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Příroda: les, u řeky, v horách ap. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gestas

Například kostel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… kabinka na wc – okolo jich chodí dost, ale uvnitř jsem vždy sám …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
richardad

Nad tím jsem jednou přemýšlel. Kdyby nějaký bezdomovec si chtěl v lese postavit obydlí a nechtěl by, aby mu tam někdo vlezl, tak by ho musel postavit daleko od cesty. U nás v okolí je kus lesa, kam nikdo nechodí. Ten les je mezi dvěma silnicemi, které vedou do sousedních vesnic a ty silnice tvoří písmeno V. Nikdo nemá důvod si tudy zkracovat cestu, dostal by se jen na pole. Nikam dál to nevede, navíc lesem protéká potok a je tam prudký sráz, takže tam nikdo nepůjde, ani žádný houbař. Takových lesíků, kam nikdo nejde jsou spousty. Třeba dál od vesnice, je tam nějaká terénní překážka, rokle, řeka, že se tam dá přijet, spíš přijít jen z jedné strany. Lidi i když jdou lesem nebo na houby, tak jdou rovně nebo dělají okruh, ale nikdo nejde někam, odkud se nedá nikam jinam jít, jen se vrátit zpátky. Takže radší dál od míst, kde by mohli jít se psem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek