novinář

Chci se zeptat… Doposud jsem žil v domění že tím že si SIM-kartu koupím tak jí vlastním ale na plastu je napsáno :,, T

:,, Tato SIM karta je majetkem poskytovatele služeb" … Jak to je ???

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud se nic nezměnilo (a nevím, proč by se měnit mělo, ale opravdu tyhle detaily nesleduju*) je SIM karta (tedy čip v plastu) stále majetkem operátora, který ji ´vydal´, ty si kupuješ právo ji používat (v dřívějších dobách se tomu říkalo aktivace).