Chci se zeptat, co si myslíte o tomto telefonu feiteng mini s4 i9500 je dobrý, mám si ho koupit, aby se hned nerozbil.

Nejlepší odpověď
Bedy

Pravděpodobně je to další napodobenina Samsungu Galaxy S4 mini, proto nedoporučuju koupi. Pravděpodobně telefon nebude valné kvality a s případnou reklamací to vidím černě, protože je otázkou, kde byste to reklamovala a jestli by byl ochoten to někdo vůbec v servisu vzít. Tyhle napodobeniny jsou opravdu o ničem a je to spíš hračka pro děti.

Pokud chcete mobil, který Vám vydrží, tak doporučuju kouknout po značce Nokia. To jsou asi nejkvalitnější a zároveň cenově dostupné telefony.

Další odpovědi
zelezo1983

Skoda penez dej na radu bedyho me taky pomohl on je to machr v oboru